Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takže:tyto stránky jsou přímým pokračováním zrušených stránek mhdjihlavaatd. Najdete tu jako vždy aktuality z Dp aneb co se děje v podniku fotky z mých fotovýprav,a pak také tříděné fotky,kde budsou zvlášť Trolejbusy a zvlášť autobusy toť zakladní popis obsahu webu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tato stránka

(x_x, 17. 12. 2008 9:22)

Ahoj Komanči.
Jestli bych mohl vyjádřit svůj názor: Být tebou, tak bych tyto stránky nezakládal. Protože jak to tak znám, tak si je zachvilklu zrušíš (nebo Ti je někdo zruší, podle tvých slov). Když bych být tebou, tak bych nějaké stránky ''sponzoroval''. Protože těchto stránek o MHD V JIHLAVĚ už je docela příliš. A ještě zakládat nové?? Třeba bych sponzoroval jihlavskymhd, něco do galerie (zda-li to jde). Protože všechny ''drby'' z mhd Jihlava se všude překrývají. (hodně stránek, a fotek je až moc. Všechny vozy jsou na stránkách stejné)
Díky za můj názor.

Jestli bych mohl doporučit, tak to zkus (spolupráci - dodávání fotek apod.) s www.jihlavskymhd.ic.cz (třeba do galirie); www.dp-jihlava.blog.cz ; www.cds.wgz.cz ; www.richardovysrtánky.cz no a zatím nic mě nenapadá. Však se koukni do odkazů na Jihlavskymhd.

Ahoj x_x